Ветеринарна клініка "5 елемент", м. Васильків, вул. Декабристів, 54 А | Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг :: Русская версия


Ветеринарна клініка `5 елемент`

Головна Послуги Колектив Статті Фотогалерея Контакти Наші партнери
УЗД

Ультразвукове дослідження

УЗД – ультразвукове дослідження. Метод обстеження пацієнта за допомогою апарату ультразвукової діагностики. Суть методу полягає в відображенні ультразвукових коливань від поверхні органів і тканин пацієнта і моделюванні отриманого відображення на екрані приладу.

УЗД (ультразвукове дослідження) – може бути застосована для обстеження практично всіх частин організму, що мають м'якотканинну будову. Винятком є кістки скелета.

Методом УЗД обстежують органи черевної порожнини, при цьому оцінюється розташування внутрішніх органів, їх розмір, структура, наявність новоутворень, рідини, каменів в сечовому або в жовчному міхурі, вагітність. Також можна обстежити серце (за умови наявності кардиодатчику і спеціального апарату з доплером), головний мозок (при можливості спрямування променів через незаросле "джерельце"), сухожилля, очей.

У нашому центрі в наявності є апарат, що дозволяє обстежити органи черевної порожнини, що в свою чергу є найбільш затребуваною областю дослідження пацієнта.

Безумовно для якісного обстеження, крім хорошої апаратури необхідний кваліфікований фахівець, який буде проводити УЗД. Фахівці нашого ветеринарного центру регулярно проходять курси УЗД і мають високий рівень кваліфікації.

Ветеринарний центр "5 елемент" © 2011
Designed by Devinora
Ветеринарний центр "П'ятий елемент", м. Васильків
Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг

Повне або часткове використання матеріалів можливе лише за згодою адміністрації та при вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт

Питомец - Топ 1000 Тематический каталог ссылок флора и фауна