Ветеринарна клініка "5 елемент", м. Васильків, вул. Декабристів, 54 А | Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг :: Русская версия


Ветеринарна клініка `5 елемент`

Головна Послуги Колектив Статті Фотогалерея Контакти Наші партнери
ХірургіяХірургія — галузь медицини, що вивчає гострі і хронічні захворювання, які лікуються за допомогою оперативного (хірургічного) методу. Хірургічне лікування складається з декількох послідовних етапів: підготовки хворого до операції, знеболювання (наркозу) і самого хірургічного втручання. Хірургічна операція включає: операційний доступ (розріз шкіри або слизової оболонки), оперативного лікування органу, відновлення цілісності тканин, порушених під час операції.

В цілому хірургія поділяється на розділи, в залежності від області проведення оперативного втручання:

-абдомінальна – операції на органах черевної порожнини.

-торакальна – операції на органах грудної порожнини.

-травматологія и ортопедія – оперативні втручання на кістках і суглобах.

-пластична – операції по відновленню дефектів шкірного покриву і м'язів.

-офтальмохірургія – операції на оці і підрядному апараті ока і так далі.

В умовах нашого центру ми маємо можливість проведення практично всіх оперативних втручань, винятком можуть бути, напевно, тільки дуже складні офтальмологічні та кардіологічні операції, в реалізації яких необхідна наявність спеціального обладнання.

Однією зі складових успішного проведення оперативного втручання - є анестезія або наркоз. Наявність в нашому центрі апарату газової анестезії і апаратури моніторингу стану пацієнта дозволяє проводити складні оперативні втручання, що вимагають довготривалого підтримання наркозу. А також дозволяють оперувати старих тварин з мінімальним ризиком анестезіологічних ускладнень.

У нашому ветеринарному центрі впроваджені і з хорошими результатами проводяться оперативні втручання на хребті і суглобах.

Крім стандартних оперативних втручань, таких, як стерилізація та кастрація ми проводимо стерилізацію та кесарів розтин собак і кішок по боковому доступу. Про переваги цього методу можна дізнатися у багатьох джерелах інтернет ресурсів. Також крім котів і собак ми проводимо оперативні втручання у тхорів, гризунів, рептилій і птахів.

Ветеринарний центр "5 елемент" © 2011
Designed by Devinora
Ветеринарний центр "П'ятий елемент", м. Васильків
Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг

Повне або часткове використання матеріалів можливе лише за згодою адміністрації та при вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт

Питомец - Топ 1000 Тематический каталог ссылок флора и фауна