Ветеринарна клініка "5 елемент", м. Васильків, вул. Декабристів, 54 А | Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг :: Русская версия


Ветеринарна клініка `5 елемент`

Головна Послуги Колектив Статті Фотогалерея Контакти Наші партнери
ЛабораторіяУ нашій клініці проводиться лабораторна діагностика завдяки високоякісному і сучасному обладнанню.

Ми проводимо такі дослідження як:

 - Биохімічний аналиіз крові – метод дослідження використовується у ветеринарній практиці, за результатами якого можна судити про функціональний стан органів та систем організму у тварин:

Функціональні характеристики роботи печінки.

Функціональні характеристики роботи нирок.

Функціональні характеристики роботи підшлункової залози.

Підготовка до здачі біохімічного аналізу крові. На точність і достовірність результатів аналізу впливає, чи правильною була підготовка до біохімічного аналізу крові, і чи дотримувалися Ви рекомендації лікаря. Лікарі радять робити біохімічний аналіз крові в ранкові години і СУВОРО натщесерце

- Загальний аналіз крові – це дослідження дозволяє оцінити загальний стан організму, Загальний аналіз крові являє собою обстеження, за допомогою якого визначаються наступні основні параметри крові тварини:

Кількість еритроцитів (червоних кров'яних тілець).

Рівень гемоглобіну - кількість особливої речовини, яка міститься в еритроцитах і відповідає за перенесення кисню від легенів до інших органів.

Загальна кількість лейкоцитів (білих кров'яних тілець) і лейкоцитарна формула (кількість різних форм лейкоцитів виражене у відсотках).

Кількість тромбоцитів (кров'яних пластинок, які відповідають за зупинку кровотечі при пошкодженні судини).

Гематокрит - відношення обсягу червоних клітин крові до обсягу плазми крові (плазма крові - це частина крові, позбавлена клітин).

Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) - це швидкість осадження червоних кров'яних тілець на дно пробірки, що дозволяє судити про деякі властивості крові.

 Кожен з цих параметрів може багато що сказати про стан здоров'я тварини, а також вказати на можливі хвороби.

-Діагностика паразитарних захворювань – (Піроплазмоз, Дирофіляріоз, Отодектоз, Саркоптоз, Демодекоз, Ерліхіоз, і інші)

-Загальний аналіз сечі - лабораторне дослідження, що дозволяє оцінити фізико-хімічні характеристики сечі та мікроскопію осаду.       Оцінюється колір сечі, її прозорість, питома вага, кислотність (рН). У сечі визначається білок, глюкоза, білірубін, уробіліноген, кетонові тіла, нітрити, гемоглобін. У сечовому осаді виявляють клітини епітелію, еритроцити, лейкоцити, циліндри, бактерії.

- Копрограмма (аналіз калу) - дослідження фізичних, хімічних і мікроскопічних характеристик калу, а також наявність паразитарних захворювань шлунково-кишкового тракту.

- Цитологічне дослідження - це метод визначення приналежності клітин, і їх похідних.

- Дослідження ПЦР та ІФА

Ветеринарний центр "5 елемент" © 2011
Designed by Devinora
Ветеринарний центр "П'ятий елемент", м. Васильків
Виклик врача :: Стацiонар :: Зоомагазин :: Аптека :: Грумiнг

Повне або часткове використання матеріалів можливе лише за згодою адміністрації та при вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт

Питомец - Топ 1000 Тематический каталог ссылок флора и фауна